VIRUS uni 62


#1 2008-09-12 19:45:27

Sarker

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-12
Posty: 8

Sarker

Siema jestem Mateusz mieszkam w okolicach Częstochowy..Mam 15 lat.. interesuje się piłką nożną... moja przygoda z Ogame zaczeła się przez kumpla Młodszego.. i Siwka.. jakieś 3 lata temu.. moim pierwszym uni było 24.. grałem tam razem z Siwym.. później kiedy dostałem bana na 24.. grałem razem na jednym koncie z Młodszym na uni 31 osiągneliśmy tam TOP 300.. później grałem troche na 41.. Kolejno troszke przerwy.. i powrót do Ogame.. na uni 48 gram tam dalej.. no później na 60 razem z kumplem zaczelismy ale szybko sie nam znudziło gonienie aby do TOP 1500 sie dostac ze 100k pkt.. stwierdzilismy ze poczekamy na nowe uni 62 no i oto jestem..

Pozdro jeżeli jakieś pytania to walcie śmiało..

Offline

 

#2 2008-09-13 15:20:46

Mlodszy201987

Nowy użytkownik

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2008-09-13
Posty: 3
Uni:: 62
TOP: 1 hehe :)

Re: Sarker

Hehe fajne podsumowanie. Nawet nie wiedziałem że już tyle lat gram w ogame - (3 lata). Ja się skusiłem do ogaem od kolegów. Tak jak było wcześniej wspomniane już przez mojego imiennika i kumpla. Grałem na świecie 31, 40 - którymś, na którym dostałem bana - przez siweczka, który się podjarał, a konto te na samym początku plasowało się w samej czołówce top 300 - 400. Aktualnie gram też na świecie 54, dopóki grałem aktywnie plasowałem się na 130 miejscu teraz jest to około 190 mijsce po nieudanej akcji, w której zabrakło szczęścia i czasu . Mam nadzieję że na tym uni osiągniemy razem świetny wynik jako sojusz oraz bedziemy zajmować świetne pozycję w rankingach indywidualnych, co jest rónież pożyteczne dla sojuszu. Mam nadzieję, że będziemy razem egzystować (ACS, robienie monów, czy też pomoc surowcowa na rozbudowę słabszych graczy itd.) Należy, jednak pamiętać, że to jest gra i w życiu osobistym są ważniejsze rzeczy, więc nie należy tego brać sobie dosłownie do serca co napisałem powyżej o sojuszu. Ta gra ma przede wszystkim zając as w wolnym czasie, oraz zaprzyjaźnić się. Dziękuję jeśli to koś w całości przeczytał. Pozdrawiam i życzę dużo monów, ow i gwiazdek.

Ostatnio edytowany przez Mlodszy201987 (2008-09-13 15:21:06)


BYŁ, BĘDZIE, JEST ...... .... - Zgadnijcie Kto hehe

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.siprofit.pun.pl www.jediacademy.pun.pl www.punk-rock.pun.pl www.akademiarw.pun.pl www.zwe.pun.pl